Motokáry listopad 2003

Zobraz fotoalbum...    Zpět...

Jeden z posledních dnů, kdy bylo ještě hezky a slunečné počasí, jsme strávili v Kolíně. 18. října 2003 jsme vyrazili na motokáry. V Praze se přidal blonďák a Aleš, v Kolíně pak Jarda s Monikou, Kristýnou, Moniky ségrou a jejím manželem.

Bylo hezky, ale foukal docela vítr. A v kokpitu motokár to fučelo ještě víc. Jako první vyrazily na trať paštiky - Táňa, Monika a Moniky ségra (jméno se mi bohužel vykouřilo z hlavy). Každej byl asi překvapenej, jak Táňa vystartovala a jela jak o život - zkrátka bylo vidět, že neni na motokárách poprvé.

Pak přišli na řadu chlapi. Jízdy to byly opravdu divoké a tempo nebylo odpočinkové, ale spíš závodní. Nejjistější jízda byla daleko od Jardy, pokud se chtěl člověk vyhnout kolizy. Při jedné z nich málem zabil svého švagra:) Přehánim, zas tak hrozný kolize to nebyly, akorát jedna vypadala nebezpečně.

Každej jel několik desetiminutových jízd, myslim, že jsme se každej celkem dobře projeli. Stroj dokonce uřídila i Kristýna. Monika se o ní ze začátku trochu bála, ale jízda byla naprosto v pohodě.

Už se těšim, až vyrazíme na další motokáry...


domluva pred startem

holky se pripravujou

Tana zdravi publikum

Tana na trati

Monika na trati

Monice to stacilo

konecne na startovni care

pripravit, jedem!

Jarda na startu

Jarda naboural svagra a zdrhnul

Dan v kolizy

Kristyna na startu

publikum

sleduju pořadi

Monika jede